Drony dostępne  w ofercie:

Autel Lite +

PIERWSZA NA ŚWIECIE 4-OSIOWA KONSTRUKCJA GIMBALA
EVO Lite to pierwszy dron na świecie, który wprowadza czteroosiową konstrukcję gimbala, umożliwiającą nagrywanie pionowych filmów w celu łatwej edycji i udostępniania na urządzeniach mobilnych.

PRZEBIJ SIĘ PRZEZ CIEMNOŚĆ. ODZYSKAJ NOC. ODKRYJ ŚWIAT PRZY ŚWIETLE KSIĘŻYCA.
Wyposażony w 1-calowy czujnik obrazu CMOS i inteligentny algorytm światła księżyca firmy Autel, EVO Lite + może rejestrować wyraźne, żywe szczegóły w nocy z niskim poziomem szumów – nawet przy wysokim ISO. Przejmij kontrolę dzięki regulowanej przysłonie. Uwolnij swoją kreatywność dzięki regulowanej przysłonie od f/2,8 do f/11, dającej możliwość zmiany ekspozycji i głębi ostrości w pomysłowy sposób, który podkreśli Twój wyjątkowy styl artystyczny.

Zdjęcia w rozdzielczości 20MP
Wideo w rozdzielczości 6K  / 30FPS
Matryca CMOS 1″
Przesłona F2,8~F11

 

 

DJI AIR 2 S

DJI Air 2S, ulepszony następca DJI Mavic Air 2, ma wszystko, czego możesz oczekiwać od drona. Lekki i składany – doskonale sprawdzi się w podróży i nie tylko. Umożliwia tworzenie doskonałej jakości zdjęć i filmów nawet 5.4K, a jego inteligentne funkcje pozwalają wykonywać niesamowite ujęcia w kilka chwil. Zaawansowany system O3 zapewnia niezawodną transmisję obrazu FHD na odległość do 8 km, a dzięki 4-kierunkowemu wykrywaniu przeszkód możesz cieszyć się zwiększonym bezpieczeństwem lotu. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię ten przełomowy dron.

Producent DJI
Kod produktu CP.MA.00000359.01
Gwarancja 24 miesiące
Czas lotu 31 minut
Zasięg 8 km
Aparat 20 Mpix
Kamera 5.4K 30p
Pojemność (mAh) 3500

DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic 2 został stworzony w dwóch wersjach, w których najważniejsze znaczenie mają kamery. Mavic 2 Pro jak i Zoom to doskonałe maszyny, które dzięki wykorzystanym materiałom i specjalnie zaprojektowanej obudowie gwarantują nam dużą prędkość i czas lotu, a dodatkowo zachowują znakomitą stabilność umożliwiając skupienie się na realizacji materiałów foto/video. W nowych modelach zastosowano cyfrowy system transmisji video OcuSync 2.0. Pozwala on na podgląd na żywo do 5 km w jakości 1080p, automatyczną zmianę pasma (2.4/5.8 GHz) i prędkość transmisji do 40 Mb/s (opóźnienie 120ms).

Kamera z potencjałem

DJI Mavic 2 Zoom został wyposażony w 12 megapikselową matrycę 1/2.3″ CMOS posiadającą 4 krotny zoom z 2 krotnym zoomem optycznym (24-48mm). Dzięki niej uchwycisz obraz od szerokiego kąta po precyzyjne punktowe zbliżenia. W trakcie ujęć Full HD 4-krotny bezstratny zoom pozwala nam na zachowanie bezpiecznej odległości od obserwowanych obiektów, pojazdów, budynków czy ludzi dzięki czemu możemy tworzyć znakomite ujęcia z dystansu bez straty jakości. W nowym Mavicu poprawiono dokładność jak prędkość zbliżeń (o 40%) dodatkowo system autofocus tracking utrzymuje obrany cel dobrze widocznym oraz wyostrzonym podczas przybliżania jak i oddalania. Dużym atutem DJI Mavic 2 Zoom jest Dolly Zoom, który dostosowuje ostrość obrazu w zależności od prędkości lotu.

Potrzebujesz ciekawe zdjęcia z nieba?

Interesuje Cię zdjęcie lub film wykonany dronem?

Napisz do mnie.

6 + 6 =